بانک اطلاعات توانمندی صادرات خدمات فنی و مهندسی و صنایع وابسته استان خراسان رضوی

معرفی بانک اطلاعات توانمندی خدمات فنی و مهندسی و صنایع وابسته استان خراسان رضوی

اتحادیه صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی استان خراسان رضوی بعنوان تنها تشکل تخصصی حوزه صادرات خدمات فنی و مهندسی در شرق کشور به پیشنهاد معاونت محترم امور اقتصادی وزارت امور خارجه جناب اقای دکتر صفری و همچنین همراهی و حمایت سازمانهای دولتی و تشکل های اقتصادی استان به منظور معرفی توانمندی و قابلیت های حوزه فنی و مهندسی استان خراسان و صنایع وابسته آن به دفاتر نمایندگی وزارت امورخارجه ، سفارتخانه ، رایزنان اقتصادی و تجاری کشور در تمامی دنیا ، اقدام به جمع اوری و ایجاد بانک اطلاعات جامع توانمندی صادراتی استان خراسان رضوی نموده است ، این بانک اطلاعاتی بصورت یک فایل pdf تعامل و حرفه ای می باشد که در دسته بندی های استاندارد و همچنین به 4 زبان ( فارسی ، انگلیسی ، عربی و روسی ) تهیه و شرکت ها ضمن معرفی خود امکان لینک نمودن وب سایت و بارگذاری کاتولوگ یا کلیپ و یا عکس را در این کاتولوگ خواهند داشت ، این بانک اطلاعاتی بعد از تهیه به تمامی سفارتخانه های ایران ، مراکز بازاریابی و کارفرمایان و سازمانهای دولتی و نیمه خصوصی در کشورهای مختلف ارسال می گردد .

 

در صورت تمایل به حضور در این بانک اطلاعاتی شما می توانید فایل پیوست زیر را دانلود نموده و براساس فرمت اعلامی اطلاعات را تکمیل به همراه فایل های درخواستی به دبیرخانه اتحادیه ارسال نمایید .
هزینه طراحی و انتشار این بانک اطلاعاتی برای هر شرکت یا شخص حقیقی مبلغ ………………. ریال می باشد که به اعضا اتحادیه صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی …. درصد تخفیف داده خواهد شد .
جهت ثبت نام و حضور در این بانک اطلاعات فایل پیوست و اطلاعات درخواستی را به همراه فیش واریزی به ایمیل …………….. ارسال نمایید .