شرکت مشهد سازه

شرکت مشهد سازه در سال ۱۳۶۰ تاسیس و فعالیت خود را ابتدا در امور ساختمانی آغاز نمود. پس از آن در جریان یک توسعه متوازن و پایدار، حوزه فعالیتهای شرکت به  امور تاسیسات و تجهیزات، راه سازی، آب، طرح و ساخت (EPC) و صدور خدمات فنی مهندسی گسترش یافته؛ به نحوی که اکنون اجرای پروژه های درون و برون مرزی متعددی را درکارنامه دارد.
اخذ گواهینامه ISO9001-2000 در مدیریت کیفیت، کسب عنوان صادر کننده برتر خدمات فنی و مهندسی استان خراسان طی پنج سال متوالی، دارا بودن رتبه  اول  فعالیتهای ساختمانی در ایران، افتتاح شعب و تاسیس شرکتهای جدید در کشورهای قرقیزستان، تاجیکستان و افغانستان و اخذ مجوزهای درجه بالا جهت اجرای پروژه های ساختمانی در این کشورها، همگی بیانگر توفیقات شرکت در راستای توسعه کیفی آن میباشند که البته، در سایه مدیریت نوین و تحول گرای  آن حاصل گردیده است.
این شرکت با بهره مندی از توانمندیهای مدیران، کارشناسان و کارکنان صدیق خود و با اتکاء به تجارب گسترده ای که در طول ۲۷ سال فعالیت مستمر همراه با کسب رضایت مشتریان برایش حاصل گردیده، جایگاه رفیعی در عرصه های ملی و فرا ملی یافته و از همین جهت اکنون
شرکت بین المللی مشهد سازه
نامیده میشود.
و اینک :
در تداوم نیل به اهداف شرکت، مشهد سازه پا به عرصه سرمایه گذاری و مشارکتهای مالی و فنی با شرکاء و سرمایه گذاران داخلی و خارجی در کشورهای همجوار، آسیای میانه و حوزه خلیج فارس گذارده است.